top of page

Volg Abisan en Nora op het NK

Foto van schrijver: WaltherWalther

Afgelopen week zijn de Nederlandse Jeugdschaakkampioenschappen gespeeld in Almelo. Twee OEW'ers deden mee: Nora bij de C-meisjes en Abisan bij de C-jeugd. En verder deed ex-lid Timo mee bij de B-jeugd.


De eerste twee ronden hebben Abisan en Timo hebben elk een partij gewonnen en een verloren. Nora verloor de eerste partij ongelukkig, maar herstelde zich daarna knap met een remise tegen het meisje met de hoogste rating. Abisan wist in het vervolg nog 3 punten te scoren, waardoor hij met 4 uit 9 op een keurige 15e plaats is geëindigd.


In ronde 5 speelde Abisan met zwart een hele sterke aanvalspartij. Kijk hieronder hoe hij de pionnenketen van wit vernietigt, al zijn stukken bij de aanval haalt en het vervolgens mooi afmaakt.

Nora won in de derde ronde, maar kwam in de daaropvolgende drie rondes niet verder dan remise. Het toernooi voor de C-meisjes werd helaas voortijdig afgebroken door een coronabesmetting. Zie hieronder de mooie combinatie waarmee Nora haar derde partij won.


Timo behaalde met 4 uit 7 een keurige zesde plaats. Alleen in de nummers 1 en 2 moest hij zijn meerdere erkennen.


Standen, partijen en verslagen zijn terug te vinden via njsk.nl.


  • Facebook
  • X

© 2025 Jeugdschaakclub Op Eigen Wieken · Alle rechten voorbehouden · Privacystatement

bottom of page