top of page

Net geen podium bij JCC-D

  • Foto van schrijver: Onno
    Onno
  • 3 dagen geleden
  • 1 minuten om te lezen

De dag na Sinterklaas moesten onze toppers van de club naar Groningen afreizen om daar het clubkampioenschap te spelen tot en met 12 jaar. Het team bestaande uit Aren, Dhruv, Casper en Ilja gingen de strijd aan met 11 andere clubs uit ons land. In een competitie van zes rondes moest worden beslist wie de kampioen van Nederland wordt! Het team was al twee jaar achter elkaar kampioen tot en met 10 jaar geworden, maar de concurrentie heeft ook niet stil gezeten. Sommige spelers zijn al (ruim) de 2000 gepasseerd!


Op Eigen Wieken begon met een 3-1 winst, al dan wel met een nare nasmaak. Ronde twee werd gelijk gespeeld tegen het sterke VAS. De derde ronde werd onnodig verloren, Ilja en Casper stonden er erg goed voor, maar verloren opeens. Ronde 4 werd gelukkig weer gewonnen en ronde 5 tegen Zukertort kwamen ze niet verder dan 2-2. De kans om kampioen te worden zat er de laatste ronde niet meer in. Een podiumplek was theoretisch nog mogelijk, maar dan moest alles goed vallen.

In de laatste ronde werd gewonnen met 2,5 -1,5 en dit kwam wel neer op een mooie gedeelde tweede plek. Op bordpunten helaas vierde, net buiten het podium.


Er waren te veel fouten gemaakt werd geconcludeerd. Volgend jaar is er weer een nieuwe kans met dit team, want alle spelers mogen nog een jaartje meedoen.

Casper, Aren, Dhruv en Ilja en Groningen
Casper, Aren, Dhruv en Ilja en Groningen

 
 

© 2025 Jeugdschaakclub Op Eigen Wieken · Alle rechten voorbehouden · Privacystatement

bottom of page