Aren op het EK
- Alisha
- 2 dagen geleden
- 1 minuten om te lezen
Zoals veel van jullie al meegekregen hebben mocht Aren een heel bijzonder toernooi spelen deze zomer. Hij mocht Nederland vertegenwoordigen op het Europees Jeugd rapid- en snelschaakkampioenschap in Griekenland.
Aren speelde daar tegen de allerbeste jeugdschakers uit heel Europa! Iedereen is speciaal uitgekozen om hun eigen land te vertegenwoordigen. Vijf dagen lang werd er met verschillende speeltempo's gespeeld. In het rapidtoernooi eindigde Aren op een knappe 14e plaats. Het blitztoernooi werd met nóg minder tijd per partij gespeeld en dit leverde zelfs een knappe 12e plaats op!
Hier is natuurlijk heel wat voorbereiding aan voorafgegaan. Aren heeft de afgelopen tijd veel geoefend, zowel bij Op Eigen Wieken als in Armeniƫ. Al die trainingsuren kwamen in Griekenland goed van pas: hij hield het hoofd koel en kon laten zien wat hij allemaal in huis heeft.
Wij zijn bij Op Eigen Wieken natuurlijk erg trots dat hij onze club Ʃn Nederland zo goed heeft vertegenwoordigd. Gefeliciteerd, Aren! We kijken nu al uit naar zijn volgende toernooien en zijn benieuwd welke stappen hij de komende tijd nog gaat zetten!

